Powinniście wiedzieć, że jesteście wspaniałe. Szkoda, że wielu z Nas tak rzadko o tym mówi.

Nie gniewajcie się!

Jednak nie robimy tego specjalnie. Czasem wielu ciężko jest powiedzieć to, co czują i wyrazić to w bardzo jasny dla Was sposób jednocześnie byśmy byli zadowoleni i spełnieni mówiąc prawdę. Sam należę do tych gorszych, którym nie przychodzi to z łatwością. Jednak, kiedy już to robię, to macie świadomość, że mówię z głębi serca. Najbardziej szczerze jak potrafię to ubrać w słowa. Szkoda, że robiłem to tak rzadko i tylko naprawdę kilka z Was, piękne istoty zna swą wartość. 

Wartość, której czasem nie potrafimy zmierzyć. Jednak zawsze gdzieś ją tam dostrzegamy.

Posłuchajcie cierpliwie


Dziś mówię o wszystkich, które przyszło mi spotkać. Jesteście wspaniałe, a jeśli jeszcze o tym nie wiecie, to oznacza tylko jedno, że ten, który ma wam to powiedzieć jeszcze przyjdzie i zrobi to tak, że jemu jednemu uwierzycie. Postawi ponad wszystko prawdę, niezależnie gdzie go zaniesie z Wami i kim dla was się stanie. 

Miłość to naprawdę coś pięknego!


Miłość to wspaniała rzecz, zwłaszcza przy kobiecie, która wie, że ma właśnie to, a nie iluzję czy kłamstwo, a w tym wielu mężczyzn jest za dobrych. Na to nie patrzcie, oni są złem, a tacy jak ja tępimy to, co robią.

Nie jesteśmy idealni!


Wiem, że mężczyzna krzywdzi, nie widzi waszych starań lub po prostu ma czelność bawić się z wami waszymi uczuciami jak zabawką. Wielu jeszcze nie dorosło do tego by się zadawać z kobietami. Niestety jest ich za dużo by inni mogli pokazać, co naprawdę o Was wiedzą.

Koniec bajek


Nie będę tutaj mówił o rycerzu na białym koniu, bo to nie te czasy, a nawet, jeśli istnieją to musieli się ukryć by inni nie zniszczyli tego, co z takich zostało. Sam nie wiem, którym jestem, ale staram się odnaleźć siebie i słowa, które powiedzą, co tak naprawdę myślę. 

Drobne przypomnienie


Pamiętajcie drogie Panie, nie każdy mężczyzna to ten sam, który skrzywdził Was kiedyś. Jednak każdy, który do Was przyjdzie i powie Wam coś z dobroci serca. Bez względu na to, co będzie z tego miał, wart jest uwagi i czasu. Widzi coś, co inni dawno zatracili. Tylko pamiętajcie, że czasem ten, który jest najdalej w cieniu widzi więcej, a i tak najwięcej stracił. 

Spójrzcie bliżej, czasem pozory naprawdę mylą!


Przyjrzyjcie się mężczyznom, którzy Was otaczają. Znajdźcie takiego, który trzyma się najdalej ciemności, bo jedyne, na czym mu zależy to byście Wy, wspaniałe kobiety… Uśmiechały się, bo dla niektórych, co jeszcze mają nadzieję, że ten świat jest normalny to jest ich droga przez ciemność. 

Nie będzie łatwo!


Ciemność, w jakiej pogrąża się świat ukrywając wszystko, co piękne, wyjątkowe i dające nadzieję, że ten świat jeszcze ma szansę mieć jakieś wartości, a bycie człowiekiem nie jest bez sensu. Czasem milczymy, ale tak naprawdę doceniamy waszą cierpliwość, miłość czy fakt, że po prostu przy nas jesteście. 

Pamiętajcie, że to wszystko idzie powoli!


Niestety wielu z nas jeszcze nie do końca potrafi o tym powiedzieć. Nauczcie nas tego, a pewnego dnia zobaczycie, że było warto zrobić coś z pozoru bardzo trudnego, ale bezcennego. A jeśli któryś z Nas zostawił kobietę, która go kochała, to jego strata. Nie docenił, że ma przed sobą swojego własnego anioła na ziemi.

Z poważaniem,
Jeden z mężczyzn mówiących o miłości. Nauczyła go tego kobieta, dla której warto było się postarać i znaleźć własny głos by mówić o prawdziwych uczuciach.