2021 – podsumowanie roku!

Co prawda Sylwester jeszcze przed nami, ale za podsumowanie w końcu trzeba powoli się zabrać. No to jak wypadł mi ten 2021?

Generalnie to nie jestem fanem robienia sobie zestawień tego, co się udało, a co nie wypaliło. Jednak w końcu trzeba spróbować, chociaż spojrzeć na to, co się zrobiło.

To był dziwny rok

I to nie tylko w kontekście pandemii, ale i wszystkiego, co ostatnio składa się na moje studia, czy inne rzeczy. Idealnym przykładem jest napisanie poradnika dla graczy!

Świat to dalej pandemia i wiele ograniczeń, jakie z niej płyną. Jednak mimo tego, mam to szczęście, że moje życie jakoś specjalnie się nie zmieniło. Maseczka i dezynfekcja stało się przyjacielem.

2021

Masa popkultury!

Podczas tego roku, udało mi się obejrzeć kilka naprawdę dobrych seriali oraz zagrać w parę tytułów, jakie uznałem za dobre lub bardzo dobre.

Przykładem ciekawego serialu jest, chociażby Loki. W wypadku komiksu można na spokojnie polecić coś z serii Hellblazer. Trochę smutne jest to, że gry to u mnie najmocniejszy element tego podsumowania.

2021

Jednak jest jedna, która definitywnie zostanie na trochę w mojej głowie, a jest nią Deathloop. Filmowo nie było u mnie ciekawie, ale na duże brawa zasługuje Obecność 3.

2021 jest dla mnie zmianami.

Większość z nich zaszła trochę bez mojej ingerencji, albo raczej bierności i tego, że po prostu zgubiłem się na trasie, co zwie się życiem.

Z wielu rzeczy, jakie miały miejsce na przestrzeni tych 12 miesięcy, z tak małej liczby jestem dumny, iż mam nadzieję, że to, co nadchodzi – będzie o wiele lepsze.

Nowe wyzwania?

Na pewno i to nie jedno. Nie jestem gościem, co pisze sobie postanowienia, ale jedyne, co chcę zmienić w sobie dotyczy tego, jak postrzegam siebie oraz otaczający mnie świat.

2021 – szczęśliwy rok?

Nie wiem, to jedynie pokaże czas, ale z jednej strony, chcę, tylko by to nad czym ostatnio się skupiam – dało efekty, a ja był lepszą wersją siebie w nadchodzącym czasie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
🪄🐈‍⬛
🪄🐈‍⬛
10 miesięcy temu

Podejmowanie próby to już połowa sukcesu. Powodzenia! 😉

Krystian
Krystian
10 miesięcy temu

Super podsumowanie, bardzo wiele się dowiedziałem o tym roku! Piszesz, że nie jesteś fanem zestawień, ale to zrobisz. Po czym tego nie robisz. Polecasz parę tytułów, ale nie piszesz czemu je polecasz. Piszesz, że były zmiany, po czym nie piszesz jakie. Postanowienia? Masz, ale o żadnych nie piszesz. Pytasz czy 2021 rok był szczęśliwy – odpowiadasz, że nie wiesz i czas pokaże. Jaki czas? Nie jesteś w stanie stwierdzić jaki był dla Ciebie rok 2021? To tak samo bezsensowne, jak to durne zestawienie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x