Blog przejdzie pewną metamorfozę!

Tak, ten blog będzie miał niedługo tutaj pewne nowości!

I nie, nie chodzi tutaj o nowe szaty graficzne, bo lubię to, jak ta strona wygląda. Ostatnio w sieci trafiłem na stary tekst dwóch mądrych gości, co polecili publikować u siebie.

Dało mi to do myślenia

Chcę tworzyć więcej lepszych i swoich unikatowych treści. Jednak nie zawsze mogę to robić do końca tak, jak chcę, zwłaszcza jeśli publikuję treści na innej stronie. Tutaj jednak mam większą swobodę tego, o czym piszę i jak to przekazuję odbiorcom. Zastanawiam się jeszcze jak to zrobić, ale widzę na to pewne pomysły i nie mogę się doczekać ich realizacji.

blog
Zdjęcie dodane przez Leah Kelley.

Nowe tematy?

Tematyka tego, o czym chcę tutaj pisać, nie będzie za bardzo raczej odbiegać od tego, co już tutaj nabazgrałem. Będzie trochę inaczej, ale dalej po mojemu. Jednak mogę obiecać, że raczej będzie tutaj mniej recenzji, a więcej tematycznie luźnych przemyśleń.

Ściana tekstu, czy blog?

Tak, będzie tutaj więcej tekstów niż grafik i filmów. Jakoś słowa najbardziej mi pasują. Jednak nie wykreślam z pomysłów jakiegoś innego formatu. Nie chcę zdradzać wszystkich niespodzianek, ale może będzie też trochę ludologii, o kreatywności i może tym, jak robią gry. Pomysłów jest coraz więcej z każdą chwilą, kiedy zastanawiam się, co tutaj stworzyć.

Czy mi to wyjdzie?

Nie mam bladego pojęcia, ale jestem ciekaw, co z tego wyciągnę. Lubię się uczyć i testować. Właśnie ta zmiana sprawiła, że pisanie stało się to na nowo przyjemnością. Nie wiem ile tekstów powstanie do końca roku, ale już mam parę pomysłów, a te zrealizuję jak najszybciej.

Zmienia się też podejście do tego, jak będę prowadzić swoją stronę na Facebooku. Będzie więcej podejścia na let’s have fun i dyskutujmy o tym, co ciekawe, a nie wymyślajmy koło na nowo.

Jaram się niesamowicie tym, co mam w głowie, więc do następnego tekstu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *