Nie próbuj – Po prostu działaj, a ja zacząłem tak!

              Tak, piszę od nowa, ale przysięgam to będzie mój ostatni blog, którego tym razem nie porzucę, a wykorzystam w dobrym celu. Nowy początek, drobne kroki do przodu i świetnych celów. Parę słów o tym, że warto działać, a nie być w trybie „próbuj”.

              Nie ukryję, że pisanie bloga kiedyś dla mnie było katorgą, bo traktowałem go jako coś, co muszę robić, a dziś patrzę na to zupełnie inaczej.

              Nie wiem czy patrzę na to lepiej, ale trzeba iść do przodu i po swoje. Tak więc, idę dalej, będzie trudno, ale mi to nie przeszkadza. Dlaczego? Bo jest super!

Jednak zacznijmy od początku! Hej, jestem Karol!

              Nie, nie jest to kolejna strona „o mnie”, ale pomyślałem, że przydałoby się przywitać w pierwszym tekście, ostatniej, ale i jak na razie najlepszej wersji tego bloga. Jednak teraz trochę podstaw, ale spokojnie, nie będzie nudno i standardowo.

Po prostu pisze o tym, co jest dla mnie wciągające!

              Kiedyś myślałem, że blog, który tworzę jest miejscem, który muszę co chwilę aktualizować, tworzyć więcej i więcej. W efekcie tego podejścia wypaliłem się i był on pusty przez bardzo, ale bardzo długi czas. Przynajmniej do dziś.

              Postanowiłem, że tym razem nie będę próbować robić go tak by był idealny, ponieważ wrócę do punktu wyjścia, a to nie ma sensu na dłuższą metę. Warto więc tutaj zauważyć, że byłem człowiekiem pełnym słomianego zapału, ale koniec z tym.

Ale gdzie jest sens, w końcu próbujesz któryś raz?

              To fakt, próbuję. Po raz któryś, ale tym razem zmieniam podejście do tego by po prostu tworzyć to, co lubię i uznam za przydatne dla siebie. W końcu to moje miejsce w sieci, więc jakby nie patrzeć robię to, co chcę. Oczywiście kierowany swoim rozsądkiem.

Więc jaki jest plan?

              Pisać, pisać więcej, dzielić się tym, co uznaję za ciekawe i rozwijające. Ba, nawet będzie newsletter, ale o nim za jakiś czas i obiecuję, nie mam w planu spamu, a jedynie same ciekawe rzeczy i inne niespodzianki.

To wszystko brzmi jak brak planu!

              Mam plan, chociaż na takiego nie wyglądam. Przynajmniej na razie, bo w końcu jestem na początku tej następnej wersji tej samej drogi. Jednak spokojnie, nie stanę się Jokerem, nie jestem z tych, co sprawiają, że świat płonie.

Dlaczego taki tekst?

              Stwierdziłem, że jak ma być restart tego wszystkiego, to będzie taki tekst informacyjny, co i jak, bo gdybym sam sobie tego nie napisał, to bym na pewno zwariował co ja robię tutaj.

Chłopie, ale ty masz tutaj bałagan!

              Każdy z nas go na początku ma, ale wiem, co chcę tym osiągnąć i pewnego dnia, kiedy wrócę do tego tekstu, będę się śmiać. Wy pewnie też.

              Kategorie na blogu są takie, jak widzicie powyżej, ale spokojnie. Będzie jeszcze ciekawiej i na pewno każda z osób, która tutaj trafi znajdzie coś dla siebie.

Próbuj nowych rzeczy, pracuj nad nowościami!

Będzie dużo, ale na pewno oryginalnie.

              Na pewno będzie sporo gier, technologii, kina, seriali i może nawet znajdzie się coś na temat psychologii oraz wywiadów i parę innych niespodzianek.

              Tak, lubię wiele rzeczy, a jeszcze więcej przykuwa moją uwagę. Nie ukryję, że z każdym dniem jestem coraz bardziej ciekawy świata, a to na pewno pozytywnie odbije się na całym tym miejscu.

Idzie nowe i lepsze!

              Już nawet pisząc ten artykuł mogę zagwarantować dwa artykuły dotyczące tematyki mediów społecznościowych oraz serialu na platformie HBO GO, którego trzeci sezon miał premierę w ten piątek.

Jestem na nowej, ale trochę mi znanej drodze, chociaż czuję się jakbym zaczynał wszystko od nowa!

              Początki są genialne, chociaż widzę, że przede mną jeszcze jest sporo pracy i ogarniania tego całego chaosu. Mam tego świadomość, ale jest mi dobrze z tym, że robię to i zmieniam to miejsce.

              Oczywiście wiem też, że w pewnym momencie może pojawią się czytelnicy, a to na pewno sprawi, że blog będzie świetny, a z czasem i może nawet o wiele lepszym blogiem.

Wiesz co robisz? A jak nie, to próbuj!

              Do pewnego momentu przynajmniej mam plan od czego zacząć. Nie każdy wie zawsze co robić i jak to robić, ale ta strona na pewno będzie sumą rzeczy jakich się nauczę lub nauczą mnie inni.

              Tak, dobrze czytacie, na pewno będzie coś nie tylko ode mnie, a to trochę zdradziło, że na pewno wrócą wywiady, ale lepsze niż kiedyś.

Witaj więc w moim osobistym Hogwarcie!

              To mój blog, chcę by tutaj każdy znalazł coś dla siebie. Tematów tutaj będzie wiele, wiec będzie się działo. Jednak jest jedna zasada. Bądźmy dla siebie mili i otwarci na inne perspektywy, bo w końcu wszystko zależy od punktu widzenia.

              To tyle, taki drobny początek ciekawej przygody. Nie tylko dla mnie, ale i mam nadzieje, że dla każdego, kto tutaj wpadnie z upływem czasu.

Do zobaczenia.

Ps. Będą ciasteczka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *