Kogo polecam? Kto jest przyjacielem tego bloga?

Lista nie jest długa, ale zobacz kogo polecam i dlaczego warto zaglądać do innych.

Zacznijmy od tego, że mało jest twórców, których obserwuję czy mówię innym by sprawdzili to, co tworzą. Przyznaję, wielu, których tutaj znajdziecie nie znam osobiście, ale na pewno wyskoczyłbym z kimś stąd na piwo.

Blogi:

Wanna pełna zombie – Blog, który prowadzi Asia Brom. Nie pamiętam, kiedy tak naprawdę trafiłem na jej stronę. Nie żałuję tego, bo świetnie pisze, a do tego mamy wiele wspólnych tematów czy poglądów.

To właśnie ona jest połową podcastu FANtropia. Mogliście o nim przeczytać w ostatnim tekście o tej wersji konsumpcji popkultury.

Operacja Panda – Blog i podcast w jednym. Tworzy go ekipa znajomych, którzy uwielbiają gadać o tym, co im się nie podoba.

Lifegeek – Natalia jest mistrzem znajdowania sposobów na produktywność. Do tego jeszcze tworzy super poradniki i opowiada o efektywnej pracy.

Spokonie, na tej liście są też ludzie!

Nie pamiętam jak do nich trafiłem, ale jeśli miałbym zgadywać, to pewnie za sprawą odcinka dotyczącego remake’u Resident Evil 2.

Marcin Zwierzchowski – Jego stronę na Facebooku poznałem totalnym przypadkiem. Wciągnąłem się od razu. Dzięki jego komentarzom i tekstom, wciągnąłem się na nowo w komiksy i sięgnąłem po nowe książki.

Patryk Tarachoń – Gdyby nie on, to dziś ten blog byłby brzydki. Serio. Nie zgadzamy się w niektórych tematach. Świetnie pisze o ludziach, stąd naprawdę polecam lekturę jego bloga.

Ryan Holiday – Blog jednego z moich ulubionych autorów, którego książki pomogły mi zrozumieć, że niektóre stare historie czy nauki stoików, mają przełożenie na dziś i warto mieć w życiu jakieś zasady.

Łukasz Migura – Szczerze mówiąc, to już nie pamiętam, kiedy faktycznie poznałem Łukasza. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać chyba o blogach, potem pisaniu samym w sobie i opowiadaniach. Dziś publikuje on swoje opowiadania i nawet jedno albo dwa możecie znaleźć tutaj.

Wulgarny Gracz – Już nie pamiętam, jak się poznaliśmy, ale pewnie było to na Twitterze. Facet pisze i tworzy materiały o grach. Robi to świetnie, ciągle stara się ulepszyć to, co produkuje, a przy tym świetnie się bawi. Do tego dyskusja z nim to przyjemność.

A jak ktoś woli jego pracę w wersji video, to zapraszam na jego kanał w serwisie YouTube.

Część techniczna:

PaperLovers – Magda i Angelika niesamowicie piszą o papierze, notatnikach i wszystkim, co kręci się naokoło tego tematu. Blog to kopalnia wiedzy i pomysłów, gdy mowa o pisanej kreatywności.

Yzoja – Angelika to dziewczyna, która ma w domu masę notatników, ogarnia ładne strony w internecie, a do tego wie, o czym mowa, gdy ktoś napisze „polećcie dobry horror”. Do tego, jak to sama napisała „ja lubię upiększać internet”.

Ps. Tak, wygląd tego bloga to jej praca.

YouTube:

Łukasz Stelmach – Pije dobre piwo, ciekawie opowiada o komiksach, narzeka na reżyserów, DC i Marvel to dla niego drugi świat.

Podcasty:

Zajrzyj do oddzielnego artykułu: Klik.

I to w sumie na chwilę obecną tyle. Jeśli pojawi się coś nowego i ciekawego, na pewno trafi na tą listę.