Robert Pattinson nowym Batmanem? Wyjdzie w praniu!

Mam to szczęście, że nowy trailer związany z filmem Batman, najzwyczajniej mnie po prostu ominął. Robert Pattinson jako Batman? Dobry, a może zły wybór? Zobaczymy.

Nie jest już tylko nastoletnim wampirem

Nie mogę powiedzieć, by jakoś mnie ta wiadomość cieszyła. Ba, nawet na samym początku mówiłem, że może wypaść w tej roli średnio.

I nie, nie patrzę na niego przez pryzmat tego, że grał w Zmierzchu. Nigdy nie miałem nic do tej serii książek i filmów. Były one dla mnie do przeżycia i tyle. Idziemy dalej po następne publikacje czy adaptacje na srebrnym ekranie.

Nie mój klimat, a i tak obejrzałem i przeczytałem, bo chciałem wiedzieć, czym fascynuje się świat.

Robert Pattinson, skąd go znamy?

Zacznijmy od tego, że Robert Pattinson jest mi znany (w sumie, jak chyba każdemu w moim wieku), przez to, że kiedyś grał w Harrym Potterze.

Oczywiście to nie jest jedyna mi znana z nim produkcja, bo obok tego jeszcze zagrał on w Woda dla słoni, gdzie dostał nawet nominację. I w mojej opinii całkiem zasłużoną.

Chciałbym o nim, jako o aktorze powiedzieć coś złego, ale po prostu nie mogę. Dlaczego?

Ponieważ przebył on długą drogę, jeśli chodzi o swoją aktorską karierę. Mamy go w rolach, przez które stał się rozpoznawalny. Dostał nominację, ale i są też takie, o których sam nie wiedziałem.

Co z tym Batmanem?

Niedawno odbyło się DC FANDOME, na którym mogliśmy zobaczyć poniższy trailer:

Powyższy trailer pochodzi z kanału IGN

Temu krótkiemu materiałowi nie można odmówić tego, że jest klimatyczny. Matt Reeves, który jest kapitanem reżyserii tej produkcji, powiedział, że film jest gotowy do pewnego stopnia.

Nie będzie to kolejny film opowiadający o tym, jak powstał Batman, co jest dobre, ponieważ zrobili to już inni reżyserowie. Zamiast tego dostaniemy coś, co pokaże jego przemianę z bohatera, który dopiero zaczyna, w legendę mrocznego i zepsutego miasta Gotham.

No muszę powiedzieć, że wygląda mrocznie. Nawet bez maski.

Dobra, ale dlaczego uważam, że Robert Pattinson będzie ciekawym Batmanem?

Zacznijmy od tego, że postać Mrocznego Rycerza jest specyficzna. Chodzi mi tutaj oczywiście o to, że każdy aktor, kto przywdział jego zbroję, wniósł coś do jego obrazu.

Osobiście uważam, że najlepszym aktorem, który zagrał mrocznego obrońcę Gotham, jest Christian Bale. I to nie z powodu tego, że był on mroczny na każdym rogu i był pakerem.

Wiem, że Pattinson nie jest nim i wcale tego od niego nie oczekuję. To w nim kolejny element, którego nie jestem w stanie przewidzieć.

Batman

Uważam, że on może dodać do tej postaci, czegoś, czego właśnie nie ma. Zobaczymy jego interpretację. Do tego to, czy uda mu się pokazać jego inną wersję byśmy mogli mówić, że był lepszy od Bena Afflecka.

Robert Pattinson może też być tym Batmanem, który wprowadzi młodych, świeżych fanów DC do filmowego uniwersum, właśnie z powodu gry w takiej serii, jak Harry Potter.

Gdy ja dorastałem z tą serią, to właśnie wiele moich koleżanek wzdychało właśnie do Pattinsona.

Umówmy się, udowodnił, że swoje potrafi i uważam, że rola w filmie o Batmanie, może, a i nawet powinna jeszcze bardziej rozkręcić karierę Edwarda Cullena.

Czy czekam na nowy film o Batmanie?

Batman
Ta grafika wygląda jak okładka świetnego komiksu!

Oczywiście, że tak! W sumie jak na każdy film o obrońcy Gotham. Niezależnie czy mowa tutaj o filmie aktorskim, animacji dla dorosłych lub kolejnej wersji bajki o jego przygodach.

W końcu był on moim pierwszym bohaterem z DC, a od niego zaczęła się moja przygoda z kinem na poważnie.

Premiera filmu zaplanowana jest na rok 2021, natomiast nie ma na tę chwilę konkretnej daty, gdy zagości to na wielkim ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *